Wszystkie części  drzwi zewnętrznych są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann. Wykwalifikowani  specjaliści  na bieżąco  pracują nad rozwojem nowych produktów, oraz  udoskonalaniem starych i dopracowywaniem szczegółowych rozwiązań. Dzięki temu   na rynku powstają patenty oraz wyjątkowe  rozwiązania. Produkty przechodzą szereg prób wytrzymałościowych , dzięki czemu macie Państwo gwarancje  najwyższej jakości marki Hörmann.

Na zdjęciu widzimy drzwi stalowe Thermo65 w kolorze antracytowym

Jesteśmy pewni jakości  naszych produktów, wynikającej z bezkompromisowego systemu zapewnienia jakości. Dlatego na drzwi zewnętrzne Hörmann Thermo65 / Thermo46 udzielamy aż 5 lat gwarancji*.

* Szczegółowe warunki gwarancji są dostępne na stronie www.hormann.pl

Na zdjęciu widzimy drzwi Thermo46 w kolorze białym z szybą mleczną

Drzwi zewnętrzne Thermo46 i Thermo65 zachwycają  wyjątkowym i ekskluzywnym wzornictwem: płyta drzwiowa z niewidocznym profilem skrzydła po stronie zewnętrznej i wewnętrznej sprosta  każdym wymaganiom aranżacyjnych. Drzwi tworzą od środka gładką płaszczyznę, dzięki czemu wyglądają jak drzwi wewnętrzne i pasują do wystroju wnętrza (ilustracja na stronie 30).

na zdjęciu widzimy przekrój drzwi Thermo Pro

Współczynnik U D dla drzwi Thermo46 wynosi nawet 1,1 W/(m²·K)*, dzięki tak wysokiemu współczynnikowi drzwi  zapewniają bardzo dobrą izolacyjność cieplną. Natomiast współczynnik U D w drzwiach zewnętrznych Thermo65 jest  na poziomie 0,87 W/(m²·K)*powodując  większą korzyść. Mając ten model  drzwi, skutecznie ograniczają Państwo zużycie energii i przyczyniają się do ochrony środowiska.

* W zależności od wielkości drzwi. Podane wartości obowiązują dla wymiarów RAM 1230 × 2180 mm.

Na zdjęciu widzimy właściwości drzwi Thermo Pro i Thermo Plus na włamanie

Bezpieczeństwo, to najważniejsza kwestia każdego domu i jego domowników . Dlatego w modelach drzwi Thermo65 / Thermo46 w wersji standardowej montujemy  ryglowanie wielopunktowe. W drzwiach Thermo46 za bezpieczeństwo odpowiada  trzy trzpienie przeciwwyważeniowe po stronie zawiasów. Natomiast w drzwiach Thermo65 listwa zabezpieczająca, znajdująca się na całej wysokości skrzydła. Właśnie dlatego drzwi są lepiej zabezpieczone przed wyważeniem od strony zawiasów.

Do wszystkich drzwi zewnętrznych Thermo65 wraz z elementami bocznymi i naświetlami górnymi, a także do wielu wzorów drzwi wejściowych Thermo46, umożliwiamy  wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie RC 2, dzięki temu macie Państwo większy poziom bezpieczeństwa (w tym również do elementów bocznych i naświetli górnych).

Na zdjęciu widzimy zastosowano bezpieczne przeszklenie dla drzwi Thermo Pro i Thermo Plus

Zewnętrzne drzwi wejściowe Hörmann spełniają najwyższe wymagania pod względem bezpieczeństwa. Przeszklenie izolacyjne wykonane została od strony wewnętrznej ze szkła bezpiecznego gwarantując  maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W sytuacji  przypadkowego zbicia szyby odłamki szkła nie rozpryskują się, a pozostają przyczepione do folii, dzięki czemu zostaje wykluczone ryzyko skaleczenia. Dodatkowo zastosowanie od zewnątrz zespolonego szkła bezpiecznego VSG, w dużym stopniu uniemożliwia  wybicie szyby,  chroniąc przed włamaniem.